З Днем визволення України від фашистських загарбників

indexДорогі ветерани, сміляни! 

Від щирого серця вітаю вас з 72-ю річницею визволення України від фашистських загарбників! Українці завжди пам’ятатимуть, яку ціну заплатив наш народ за звільнення від окупантів. Саме на українській землі у роки Другої світової війни визначалася подальша доля людства – тут відбулися одні з наймасштабніших та найжорстокіших битв з ворогом. Внесок українців у спільну перемогу народів Європи над нацизмом є безмежним.

Низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, усім хто поліг на фронтах, усім хто пройшов страшними дорогами війни, хто гоїв рани землі, усім солдатським матерям, вдовам та сиротам, на долю яких випали тяжкі випробування війни.

На жаль, сьогодні знову немає миру на нашій землі, українці знову зі зброєю в руках захищають незалежність та територіальну цілісність своєї держави. І сучасні захисники України наслідують мужність, відвагу, героїзм та нескореність духу воїнів Другої світової, є гідними слави своїх дідів та прадідів, тому і цього разу нашу землю буде звільнено від окупанта.

Бажаємо вам, шановні ветерани, наші славні переможці, міцного здоров’я, бадьорого духу, довголіття та злагоди, мирного неба, любові і поваги рідних та усього народу України!

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *