Визначено переможців Відкритої першості з футзалу

7bb21d660aa724f2099c167a6449e465_XL_resizeЗ нагоди 101 річниці з дня підписання Акту злуки, у Смілі серед команд району провели спортивне свято. 26 січня, в спорткомплексі «Авангард» відбулися змагання Відкритої першості ДЮСШ «СТАРТ» з футзалу.Позмагатися за перемогу прибули команди з Лебединської (Шполянський р-н), Березняківської, Балаклеївської ОТГ та м. Сміла.

Виступали спортсмени у двох вікових групах (U-10 та U-13). Не зважаючи на юний вік, запалу та азарту спортсменів могли б позаздрити і дорослі. Не вибачаючи жодної помилки чи прорахунку, крок за кроком команди виборювали очки.

За результатами зустрічей, в обох вікових групах третє місце посіла команда Балаклеївської ОТГ, ДЮСШ «Старт» вибороли срібло, а кращими в турнірі стала команда «ЛНЗ-Лебедин».

Відзначити успіхи спортсменів завітала голова Смілянської райдержадміністрації Валерія Бандурко, яка спільно з директором ДЮСШ «Старт» Володимиром Вороною нагородили учасників змагань пам’ятними медалями та кубками.