Визначено переможців конкурсу дитячої та юнацької творчості «Сміла – непереможна!»

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту протягом січня–лютого проводилася міська виставка–конкурс робіт дитячої та юнацької творчості «Сміла – непереможна!» до 75-ї річниці визволення Сміли від нацистських загарбників.

Як інформують у відділі молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту, активну участь в конкурсі взяли учні шкіл №№ 1, 4, 6, 7, 10, 11, школи №3-колегіуму, гімназії ім. В.Т. Сенатора, дитячої школи мистецтв, будинку дитячої та юнацької творчості, Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

За підсумками журі визначено кращі роботи, які посіли призові місця:

У І віковій категорії (7-9 років):
І місце – Тетяна Ярмоленко, вихованка дитячої школи мистецтв;
ІІ місце – Кіра Бондар, учениця школи №3-колегіуму;
ІІІ місце – Варвара Донченко та Маргарита Донченко, вихованки дитячої школи мистецтв.

У ІІ віковій категорії (10-13 років):
І місце – Яна Щербина, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості та Анастасія Федорець, учениця школи №1;
ІІ місце – Вікторія Пахарук, вихованка дитячої школи мистецтв;
ІІІ місце – Дарина Курмачова, учениця школи №6 та Дар’я Василюк, учениця школи №10.

У ІІІ віковій категорії (14-16 років):
І місце – Євген Борщ, вихованець дитячої школи мистецтв;
ІІ місце – Іванна Зімен, учениця школи №10;
ІІІ місце – Альона Ясногородська, учениця школи №10.

У IV віковій категорії ( 17-20 років):
І місце – Сніжана Тупіцька, учениця Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів;
ІІ місце – Каріна Пилипенко, учениця Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

Переможців конкурсу підготували творчі керівники та вчителі:

Попович Л.І., викладач художнього відділення дитячої школи мистецтв;
Савчук О.М., викладач дитячої школи мистецтв;
Корсунь Н.В., викладач Будинку дитячої та юнацької творчості;
Яхненко Л.І., вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. 
Коваленко Н.В., вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Соловйова А.В., вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10.

Переможці Конкурсу отримають грамоти управління освіти, молоді та спорту й пам’ятні подарунки, а також подяки управління освіти, молоді та спорту отримають творчі керівники, які підготували переможців.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *