Визначено краще село Смілянщини, зразкову вулицю та садиби

12 серпня відбулося підсумкове засідання комісії з проведення огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій сіл району до Дня незалежності України. Комісією визначено переможців у номінаціях відповідно до Положення про огляд-конкурс. При прийнятті рішення комісія керувалась висновками об’їзду територій сіл району та презентаціями наданими сільськими радами.

Про це інформують у Смілянській районній раді.

По закінченню засідання комісії розпочала роботу президія районної ради, яка затвердила своїм рішенням напрацьовані пропозиції комісії щодо визнання переможцями у суперництві з благоустрою населених пунктів, підприємств, установ, організацій, сільських вулиць і садиб жителів району з врученням Почесних грамот  та подяк за номінаціями:

Так, звання «Краще село Смілянщини» отримало село Голов’ятине, сільський голова Олег Руденко.

ІІ місце присудили селу Костянтинівка; сільський голова Олексій Шульга, ІІІ місце – село Сердюківка, в.о.старости Михайло Ресенчук. 

Окрім того, журі визначило «Найкращу вулицу». Переможцем у цій номінації визнано вулицю Новоселів, с.Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради, в.о. старости Таїсія Вікторжевська.

А от «Зразкових садиб» цьогоріч у Смілянському районі три. Це – садиба Анатолія та Надії Санжарівських із села Плоске, садиба Володимира та Людмили Гребенюк із села Костянтинівка та садиба Олександра Михненка із села Мале Старосілля.

На переможців та учасників чекають відзнаки.
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *