Вирує табірне життя

DSCN9487_resizeУ пришкільному таборі «Сонечко» школи №3-колегіуму було присвячене Дню захисту дітей. Усі загони з самого ранку зарядилися позитивними емоціями, готуючись до свята – урочистого відкриття табірної зміни. Діти підготували яскраві виступи для концертної програми: елементи таеквандо, пісні, танці, гуморески. Закінчилось свято веселою дискотекою. Учні старших класів активно залучилися до відкриття, встигнувши цього ж дня побувати на екскурсії в «Приватбанку» (5-А, 7-А класи). Загін 8-А класу «Фантазія» відвідав центральну міську бібліотеку, де став учасником заходу вшанування нашого земляка Тодося Осьмачки.

У мовному  загоні «Yellow Submarine. Travellers  Discovery Camp» тема дня була – «Досліджуємо Нову Зеландію». Для учасників табору день розпочався з табірної пісні, що зарядила позитивними емоціями на весь день. Протягом дня також були енерджайзери, ігри, квест. Але найголовніше – це віртуальна подорож до Нової Зеландії, під час якої діти дізналися багато цікавих фактів про країну та її мешканців.

Учні загону «Ерудит» цього дня зустрілися з Тарасом Григоровичем Шевченко, засновником школи здоров’я та розвитку людини «Вибір». Автор проекту «Слов’янські практики» продемонстрував учням найпростіші вправи, які використовували наші предки для зняття втоми, для загального оздоровлення організму.

Прес-центр школи №3-колегіуму

DSCN9487_resize IMG-eb222167533dc038c66046216202e18b-V_resize DSCN9443_resize IMG_20180601_092744_resize

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *