Виробництво хімічних продуктів на Черкащині за рік зросло майже на 7%

хіміяПротягом багатьох років хімічна галузь є однією з провідних у структурі економіки Черкаської області. За даними Головного управління статистики у Черкаській області на підприємства з виробництвах хімічних речовин та продукції припадає 6,5% реалізованої в області промислової продукції.

За січень–квітень цього року випуск продукції підприємствами цієї галузі зріс на 6,9% порівняно з відповідним періодом попереднього року.

Серед основних видів продукції зросло виробництво засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило, неорганічних фунгіцидів, бактерицидів та протруювачів насіння, розчинників та розріджувачів складних органічних, нітрату амонію, гербіцидів.

В розвиток галузі підприємствами з виробництва хімічних речовин та продукції за підсумками 2020 року освоєно 206,8 млн.грн капітальних інвестицій, що становило 11,2% загального обсягу в промисловості області.

На підприємствах галузі задіяні 3,9 тис. осіб, або 7,9% працюючих у промисловості. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника становила 15,5 тис.грн, що в 1,3 раза перевищує середній показник по промисловості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *