Вирішення актуальних питань – надання учасникам АТО земельних ділянок, створення реабілітаційно-оздоровчого комплексу, інвестиційна діяльність

Проведено планове засідання комісії міської ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та раціонального природокористування. На розгляд комісії було винесено 37 питань земельних відносин, зокрема 3 із них щодо надання учасникам АТО земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.

Також розглядались звернення КП “Муніципальна інвестиційно-фондова компанія” про ініціювання розробки плану забудови з розміщення реабілітаційно-оздоровчого комплексу на вул. Трипільській та передачі сільськогосподарських земель підприємству для планової інвестиційної діяльності на території перспективної забудови в здовж Кам’янського шосе. За пропозиціями комісії підготовлено 29 проектів рішень міської ради, які опубліковано на офіційному сайті міської ради та будуть винесені на розгляд чергової сесії.
Сайт міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *