Випускники шкіл із 6 районів Черкаської області побували у Смілянському коледжі харчових технологій

dsc_5727На початку зустрічі майбутні абітурієнти та їх батьки мали можливість оглянути традиційну виставку найкращих досягнень наших студентів, ознайомитися з можливостями та перспективами кожної з представлених професій, розпитати студентів про спеціальності, за якими проводиться підготовка майбутніх спеціалістів. Студенти та викладачі коледжу розповідали гостям про обрані спеціальності, намагалися зацікавити презентаціями та відеосюжетами.

dsc_5669Директор коледжу Хоменко Олександр Іванович познайомив гостей з історією навчального закладу, розповів про перспективи отримання вищої освіти в коледжі, про працевлаштування випускників.

Цікаво про свої спеціальності розповідали Галев Леонід (МЕХ 13), Панасенко Владислав (ОКС 13), Курганська Наталія(ВХК 13), Доброноженко Артем(ОМР 13), Ткаченко Яна та Кушнір Олександра (МД 14), Білик Ксенія (ОРГ 14) та Куцоконь Юрій (ПСК 13). Студенти згадували свої перші Дні відкритих дверей, коли вони вперше завітали до нашого коледжу, підготовчі курси та свої найяскравіші враження від навчання. Студенти четвертого курсу поділилися своїми враженнями від проходження технологічної практики на підприємствах України, похвалилися першими заробленими коштами та пропозиціями від працедавців.

Також гості нашого закладу взяли участь у мітингу-реквіємі вшанування пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в Україні.

Після офіційної частини для гостей коледжу  була проведена екскурсія по навчальних кабінетах і лабораторіях, комп’ютерному центру, актовому та спортивним залам, студії «Шанс».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *