Випускники педагогічного класу гімназії 20 років потому

випускники4 серпня гімназія ім. В.Т.Сенатора гостинно відчинила двері своїм випускникам першого педагогічного класу, які зібралися у стінах рідної школи. Від останнього дзвоника минуло вже  20 років!

Так, час змінює людей. Усі випускники вже давно дорослі, самостійні, кожен обрав свою стежину в житті, давно створили сім’ї, стали батьками… Але очі не втратили веселих іскорок та блиску.

Директор гімназії Олена Олегівна Дзевульська  гостинно запросила всіх випускників до себе в кабінет, а потім провела екскурсію школою. В актовій залі відбулася година спогадів та спілкування! Кожен із випускників розповів про свої досягнення та плани. Вони і після школи залишились активними, творчими, розумними та небайдужими. Серед випускників – хороші спеціалісти, справжні майстри своєї справи, люблячі батьки, успішні люди. Дехто живе й працює за кордоном: у Німеччині, Чехії, Великобританії. Є серед них радник Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні, аналітик німецької компанії, помічник капітана далекого плавання й, звісно, працівники освіти. Всім було що розповісти про себе. І всі вони дякували вчителям та рідній школі за тепло й турботу, за любов й повагу, за найкращі роки життя. Особливо згадували уроки англійської мови, зарубіжної літератури, історії, психології та рідної мови.

Учителям та адміністрації було дуже приємно чути слова вдячності за науку, за збереження духу знань і творчості. Говорити один з одним, здавалося б, могли нескінченно…

Ця зустріч для випускників була мандрівкою у світ дитинства та юності. Лише через роки, ми всі розуміємо цінність  шкільних друзів, вчительських уроків та тих неповторних моментів, що об’єднували у велику дружну родину. Педагогічний колектив бажає всім колишнім випускникам залишатися такими назавжди, а ми пишатимемося вашими досягненнями, любити і вірити!

Т.В.Шибанова, класний керівник

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *