Випускний вечір відзначили дев’ятикласники школи №3-колегіуму

IMG_20180608_181615_HDR+Віддзвенів останній дзвінок. Позаду іспити державної підсумкової атестації. Затихли класи, спорожнів шкільний двір. Але життя школи на цьому не зупинилося.

У сонячний, яскравий день на початку червня випускники дев’ятих класів школи №3-колегіуму запросили всіх на випускний вечір. За традіцією, він відбувся у міському будинку культури. На цей захід були запрошені гості, вчителі, батьки.

Вечір розпочався з теплого привітання директора школи Тетяни Анатоліївни Карло, потім всі учні отримали свій перший документ про освіту – свідоцтво про базову загальну середню освіту. А далі всіх присутніх очікували неймовірні музичні номери у виконанні випускників: зворушливі пісні, запальні танці, власноруч написані вірші. У залі панувала неймовірна атмосфера. Всі залишилися задоволені та щасливі. 

Перед нашими випускниками – шлях дитинства, яким вони крокують назустріч юності, та дуже хвилююються в очікуванні зустрічі. На цій дорозі завжди трапляється багато труднощів, недосяжних мрій. І де б вони не зупинялись, які б перешкоди не ставали на їхньому шляху, завжди далеким теплим вогником світитиме нашим дорослим дітям сонце над батьківським домом і шкільним порогом.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *