Випускний у центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

DSCN938026 лютого у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів провели урочистості з нагоди вручення дипломів кваліфікованого робітника випускникам двох спеціальностей «Кухар; кондитер» та «кухар; офіціант». 

Теплими та напутніми словами привітала  випускників 2019  року Надія Барановська – виконуюча обов’язки директора центру. Надія Анатоліївна відзначила кращих учнів, які показали високий рівень підготовки, досягли успіхів в опануванні професією, були активними у громадському житті закладу освіти, мали власний творчий підхід та ідеї, а також сумлінно ставилися до освітнього процесу.

Тетяна Поліщук, заступник директора з навально-виховної роботи, подякувала випускникам, що свого часу вони вибрали саме центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, а також висловила сподівання, що всі випускники успішно продовжать свою діяльність  на підприємствах міста та області, примножуючи цим  добробут і багатство нашої країни. 

Голова профспілкового комітету Наталія Сумська та керівник фізичного виховання Олександр Гончаренко, привітали випускників зі святом, нагородили кращих учнів грошовою премією та відзнакою за високі результати у спортивних змаганнях.

Яскраві концертні номери, які підготувала керівник гуртка Інна Поліщук, стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу. Завершилося свято спільним виконанням пісні та загальною фотографією на пам’ять.

Прес-центр ЦППРК

DSCN9347DSCN9342DSCN9380

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *