Викладачі та майстри професійно-технічних закладів Черкаської області зібралися у Смілі

DSCN794928 листопада на базі державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників професій будівельного та енергетичного напрямку на тему «Дидактичне забезпечення уроків професійного навчання».

DSCN7955У роботі семінару – практикуму взяли участь викладачі та майстри професійно-технічних закладів Черкаської області: ДНЗ «Смілянський ЦППРК», «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій», ДНЗ «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей», «Багатопрофільний центр професійної освіти у Черкаській області», ДНЗ «Звенигородський ЦППРК», ДНЗ «Уманський професійний ліцей», ДНЗ «Лисянський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Черкаський професійний ліцей, ДНЗ «Городищенський професійний ліцей», інформують у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

DSCN7905 Під час семінару – практикуму був проведений урок виробничого навчання з професії «Штукатур», який провела майстер виробничого навчання «майстер І категорії» Урсакій Тетяна Василівна. Під час проведення уроку майстер вдалопродемонструвала методику проведення вступного інструктажу, використання наочності та демонстрацію трудових прийомів.

Присутні переглянули також урок теоретичного навчання з предмета «Матеріалознавство» та побували на позаурочному заході  професійного спрямування на тему «Кращі у професії», який був проведений серед учнів третього курсу за професією «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр». Під час заходу учні мали змогу продемострувати свої теоретичні знання та практичні вміння та навички з професії. Учасники семінару – практикуму були вдячні за змістовно та цікаво проведені заходи та відкриті уроки.

DSCN7920

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *