Вихованці Смілянської школи мистецтв здобувають перемоги

У Смілянській дитячій школі мистецтв пишаються своїми юними талантами. Нещодавно тут провели V міськрайонний відкритий музично-теоретичний конкурс «А я музику люблю».

55 учнів середніх і старших класів з трьох мистецьких шкіл міста та району проявили обізнаність у музичній галузі, гарні знання з музичної грамоти та світової музичної культури.

Вихованці Смілянської школи мистецтв взяли участь і отримали відзнаки переможців на престижних міжнародних конкурсах. Зокрема, на міжнародних конкурсах мистецтв «Made in Ukraine» (м. Київ) та «Аncona fest» (м. Анкона, Італія) лауреатом двох премій став наш земляк Тимофій Вишницький (викл. Кулініч Т. П.).

А на міжнародному конкурсі «Talent time» (м. Київ) учні школи Авенір та Вільям Малишевські (викл. Кулініч Т. П.), котрі виступали дуетом, — отримали І премію.

Наші юні таланти блиснули майстерністю й на обласному конкурсі«Струни серця», що проходив у м. Умань. Інеса Мельничук Дарина Коломієць (викл. Опанасенко А.О.) стали переможцями, отримавши І місце.

Попри навчання і творчу зайнятість, колектив Смілянської дитячої школи мистецтв активно допомагає Збройним Силам України. Нещодавно на замовлення військових вони виготовили і відправили на передову маскувальну сітку.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.