“Для багатьох відомих видань поява сотого номера сприймається як швидкоплинна відмітка удачі, а деякі ЗМІ зникають у небуття, так і не дочекавшись можливості віддрукувати свій сотий номер. Що ж для нас означає «вихід» сотого номера нашої улюбленої газети «ЛІЦЕЇСТ»? Сотий номер для нашої ліцейної газети, для всієї ліцейної родини, для наших читачів і для мене особисто – це дійсно ювілей! На шпальтах нашого «Ліцеїста» – уся історія закладу, його здобутки і роздуми над тим, як подолати труднощі та невдачі. У дописах наших кореспондентів наскрізно відчувається любов до свого навчального закладу, гордість за ліцеїстів, учителів ліцею випускників”, – пише директор навчального закладу Софія Гнідая.
Вийшов з друку 100-й номер газети Смілянського природничо-математичного ліцею “Ліцеїст”
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь