Виховна година пам’яті подій Другої світової війни

dscn1821_resizeЩорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року №1020 в Україні відзначається День партизанської слави. Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

А 29 вересня за рішенням Верховної Ради України в навчальних закладах нашої держави проводяться уроки пам’яті. У цей день 1941 року нацисти знищили в Києві десятки тисяч громадян, мешканців міста, більшість з яких були євреями. Серед невинно закатованих були тисячі українців, росіян, громадян інших національностей. Усі 778 днів німецької окупації в Києві тривали розстріли і насильства. Злочини в Бабиному Яру пере­вершили всі відомі до цього часу трагедії. Але це не тільки трагедія мину­лої війни, це урок на майбутнє, який знову і знову нагадує, як важливо запобігати насильству та берегти мир.

Виховна година присвячена  трагічній пам’яті Бабиного Яру та партизанської слави  була проведена в ДНЗ «Смілянський ЦППРК» 22 вересня 2016 року  учнями 14 та 26 групи  та майстром виробничого навчання Калиною Л.М.

Для учнів демонструвалися відеофільми  з документальною хронікою подій Другої світової війни, учні читали вірші, розповідали історичні факти. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *