Вихователів дитсадків запрошують пройти онлайн-курс

вихователь дитсадокПрацівників дошкільних закладів запрошують пройти новий онлайн-курс «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі».

Участь у ньому можуть узяти адміністратори, вихователі, практичні психологи, які працюють у дошкіллі, інформує osvita.ua.

Слухачі курсу розглянуть практичні аспекти реалізації оновленого Базового компоненту дошкільної освіти, побудови партнерства дитсадка, родини та громади.

Зокрема, навчання на курсі допоможе спланувати педагогічну діяльність, пояснить, як формувати соціально-громадянські компетентності дітей дошкільного віку та розвивати культуру демократії у закладі дошкільної освіти.

Навчання на курсі безкоштовне й доступне всім зацікавленим. Воно відбувається у змішаному форматі: самостійне опанування навчальних матеріалів і виконання практичних завдань поєднується з онлайн-зустрічами за тренерської підтримки, де учасники обговорюють навчальні результати, діляться рефлексіями й планують подальші кроки.

Курс триватиме 5 тижнів, з 11 жовтня до 14 листопада.

У разі успішного завершення навчання випускниці курсу отримають сертифікат, що відповідає всім вимогам до підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Заявки на участь приймаються до 3 жовтня 2022 року.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.