Вихованці Смілянської дитячої школи мистецтв влаштувати музичне свято

20161007У Центральній дитячій бібліотеці для  учнів школи – інтернат №8 відбулося справжнє свято музики під назвою «Музика збирає друзів». Діти отримали чудову нагоду не тільки духовно та культурно відпочити, а також дізнатися багато цікавих фактів  про музику та відомих музикантів з розповідей бібліотекаря Марини Прилуцької та викладача гри на гітарі Любов Ткачук.

Під час святкової зустрічі школярі насолоджувалися прекрасними виступами вихованців Смілянської дитячої школи мистецтв. Талановиті вихованці цього навчального закладу, відомого не тільки у нашому місті, а й за його межами,  за допомогою музичних інструментів таких  як  гітара, скрипка та  вокальних виступів дівчаток Софії Нобок, Єліни Погорілої створили душевну та теплу  атмосферу  свята для гостей бібліотеки. У відповідь вдячні глядачі  підтримували виступи юних артистів та музикантів теплими і щирими оплесками.

Такі зустрічі неодноразово переконують всіх учасників в тому, що музика є чудодійним засобом залучення до добра і краси та ніколи нестаріє.

Відділ культури

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *