Вихідні на Черкащині пройдуть під знаком негоди

погодаПоловину грудня тривають відлиги та невеликі морози вночі. Середній температурний фон становить 2-5º тепла, це на 4-8º вище норми, і більше відповідає початку листопада. Тобто погода майже на місяць відстає від календаря.

Про це інформує начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Тепла, як для цього часу, та волога погода порушила зимовий спокій рослин. Втім, одночасно вона може виявитися корисною для зрідженої озимини, бо сприятиме появі додаткових сходів. Адже для їх проростання потрібно всього 1-2º тепла в ґрунті.

За прогнозом на вихідні, незважаючи на опір східного антициклону, на Черкащину із південного заходу «прориваються» атмосферні фронти. Вони зумовлять періодичні опади  – дощ та мокрий сніг. Температурний фон підвищиться на 2-3º. Вночі очікується 0-2º тепла, а вдень до 4-6º.

Через відсутність морозів, життєдіяльність області не буде ускладнюватися різними ожеледними явищами. Атмосферний тиск знижений, впродовж вихідних його падіння зміниться ростом. Відносна вологість повітря залишиться високою.

На початку нового тижня опади припиняться, вітряна та не по сезону тепла погода залишиться. Нестійка погода вихідних негативно впливатиме на самопочуття. Тож, метеорологи радять уважніше  ставитися до свого здоров’я.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *