Видворений громадянин Ізраїлю отримав ще 5 років заборони в’їзду в Україну

Злісного порушника міграційного законодавства примусово видворено з України. 34-річного громадянина Ізраїлю виявили працівники Уманського відділу УДМС у Черкаській області за допомогою співробітників Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області.

Подільським прикордонним загоном у жовтні 2020 року щодо іноземця ухвалено постанову про заборону в’їзду в Україну строком 10 років. Попри це, громадянин Держави Ізраїль так хотів повернутися в Україну, що зумів потрапити сюди поза пунктом пропуску. Порушника притягнули до адміністративної відповідальності, стягнули штраф 5100 грн та ухвалили рішення про примусове видворення.

Оскільки 34-річний громадянин не мав законних підстав для перебування на території України та приховував свій паспорт, вирішувалося питання про його поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства для ідентифікації та оформлення документів на повернення до країни громадянської належності.

В установі він міг перебувати не більш як вісімнадцять місяців. Проте «втрачений» паспорт знайшовся, що дало змогу не відкладати примусове видворення за межі України на тривалий строк та невідкладно супроводити нелегального мігранта до КПП «Могилів-Подільський – Отач». До наявного строку додалося ще 5 років заборони в’їзду в Україну.

Примітно, що це рішення про примусове видворення було ухвалене вперше територіальним підрозділом УДМС у Черкаській області.

Раніше таке рішення міг ухвалити лише суд за позовом Міграційної служби. Нововведення стали можливими після набрання чинності Закону України від 24 лютого 2023 року

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.