Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

З 1 по 30 квітня в місті проходитиме Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх спільна – турбота», головною метою якого є покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та у місцях масового відпочинку. Основні завдання місячника:
– упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього періоду за участю громадськості;
– привернення уваги державних та недержавних організацій до питань щоденного заняття населення фізичною культурою та створення належних умов для щоденних занять;
– стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємницької діяльності та громадських організацій, мешканців житлових районів, особливо молоді, щодо будівництва, ремонту, облаштування та утримання місць для самостійних і групових занять різними видами рухової активності людей на дозвіллі;
– запровадження сучасних стандартів активного дозвілля та створення здорової конкуренції серед місцевих громад щодо забезпечення належних умов для занять масовою фізичною культурою.
Звертаємося до жителів міста, навчальних закладів, спортивних установ та організацій, спортивних клубів з проханням підтримати та долучитися до проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота.
За підсумками проведення місячника, переможці міського огляду-конкурсу нагороджуватимуться грамотами управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, а переможці обласного – дипломами управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та спортивним інвентарем.
За додатковою інформацією щодо проведення місячника слід звертатися до відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради (тел. 4-50-96, 4-24-23).

Управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *