Флешмоб від правоохоронців мандруватиме Україною. На Черкащині він згідно з планом буде проведений 5 квітня.
Подібний захід проводиться вперше в Україні. Розпочався він з 20 березня із Миколаївської області. Далі флешмоби пройдуть по всій Україні і фінішують 21 квітня в столиці. Їх мета – привернути увагу суспільства до проблем в сфері безпеки дорожнього руху. Про цесьогодні, 20 березня, повідомив начальник Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Ігор Бабич.
Усі вони заплановані у визначних для регіонів місцях, будуть проходити за участі великої кількості людей та матимуть окремий сценарій, інформує Департамент комунікації Національної поліції України.
Всеукраїнський флешмоб від правоохоронців до Черкащини дійде 5 квітня
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь