Всеукраїнська ініціатива “Play mate”

изображение_viber_2021-05-13_19-17-29Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» завжди намагався крокувати  в ногу з часом і цікавитися новими формами роботи та можливостями для цього закладу.

Тож запрошення до участі у Всеукраїнській ініціативі “Play mate” стало для нас не викликом, а необхідністю. Адже це давало можливість нам здобути новий досвід, познайомитися з креативною професійною спільнотою провідних освітніх закладів України. Ми співпрацювали з чудовим інноваційним закладом Щасливський навчально-виховний комплекс “Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок” Бориспільської районної ради Київської області.

Підсумком цієї співпраці став телеміст між учнями пілотного 4-Б класу і нашим колективом  та учнями і колективом Щасливської школи.  Учні підготували цікаву розповідь про наше чудове місто, його родзинки та пам’ятки, розповіли про особливі моменти їхнього цікавого шкільного життя, а педагоги поділилися своїми творчими надбаннями та новими методами, що успішно втілюються в освітньому процесі. Телеміст був жвавим та насиченим.

Учні мали змогу поспілкуватися зі своїми однолітками, а вчителі  – здобути новий позитивний досвід наскрізного впровадження діяльнісного підходу в освітньому процесі початкової школи.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *