Врятувати Тясмин можна лише відновивши роботу шлюзів?

imagesРічка Тясмин протікає по території п’яти районів Черкащини: Олександрійському, Кам’янському, Смілянському, Чигиринському та Черкаському. Житель с.Хацьки Микола Ключка згадує, що колись на тясминських берегах було чимало відпочивальників. Нині ж водойма нагадує болото.

Голова Хацьківської сільської ради Ігор Чекаленко: “Раніше Тясмин мав глибину 2 метри. Нині ж її в брід переходять лелеки. Річка поступово висихає, а фермерські угіддя довкола не припиняють розширюватися. Внаслідок гине риба, горять торф’яники, у криницях зникає вода.” Про це йдеться в телесюжеті ТРК Рось, повідомляють Новини Черкас.
Голова Хацьківської сільської ради вважає, що меліорація прилеглих земель спричинила забруднення річки і її обміління. Ігор Чекаленко наголошує: мільйони гривень які виділяють на очищення річки – це марна витрата коштів. Адже це не вирішить проблему.
Еколог Ніна Хорошко переконана: врятувати річку можна лише відновивши роботу шлюзів. І діяти потрібно негайно. І поки здоровий глузд чиновників так і не взяв гору над байдужістю, річка Тясмин із кожним днем все більше всихає та замулюється.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *