Вперше засідання смілянського виконкому транслювали наживо зі звуком

5812 січня під головуванням секретаря міської ради Костянтина Синьогуба відбулося засідання виконавчого комітету, яке транслювалося в режимі онлайн на офіційному сайті міської ради. На порядок денний винесли 22 питання. Було затверджено план роботи виконавчого комітету як на І квартал, так і перспективний план роботи на 2018 рік, затверджені заходи по відзначенню у місті Дня Соборності України та 74-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників.

Члени виконкому прийняли рішення щодо приватизації житла, акту приймання-передачі у комунальну власність квартири, визначення видів суспільно корисних робіт.

За пропозицією управління праці та соціального захисту населення було виділено одноразову матеріальну допомогу 11-м жителям міста на загальну суму 8 тис. грн.

З нагоди річниці виведення військ з Афганістану (відзначатиметься 15 лютого) надана матеріальна допомога 72-м учасникам війни в Афганістані по 500 грн кожному на загальну суму 36 тис. грн. та трьом родинам загиблих в Афганістані по 3 тис. грн.

Члени виконавчого комітету вкотре не підтримали рішення щодо встановлення тарифу на перевезення пасажирів міськими автобусами загального користування для ФОП Плюти І.О. у розмірі 4 грн 50 коп., що знову поставило під загрозу зриву пільгових перевезень на 4-х міських маршрутах.

Секретар ради запропонував 16 січня за участю членів виконкому провести розширене засідання транспортної та тарифної комісій з даного питання, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *