Вперше на Черкащині обласний зліт учнівських лісництв провели по-новому

26 березня Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з обласним  центром роботи з обдарованими дітьми підбили підсумки обласного зльоту учнівських лісництв Черкащини.

Цьогоріч, у зв’язку з карантинними обмеженнями, лісівники та освітяни вирішили вперше провести традиційний щорічний зльот у відеоформаті.

Тож шкільні лісництва отримали завдання записати два відеоролики, у яких прозвітувати про свою роботу у відеоролику презентації досягнень учнівського лісництва та представили науково-дослідницьку роботу.

На розгляд конкурсної комісії надійшли відеороботи від восьми шкільних лісництв Черкащини. У зв’язку зі зміною традиційного формату проведення заходу, конкурсна комісія вирішила визначити усіх учасників призерами обласного зльоту. У їх числі школярі із учнівських лісництв Смілянського, Звенигородського, Золотоніського, Кам’янського, Лисянського, Уманського, Черкаського і Чигиринського лісгоспів.

Тож всі учасники заходу отримають грамоти та грошові подарунки (2 тис. грн) від Черкаської обласної організації профспілки працівників лісового господарства.

Довідково: на Черкащині активно функціонують 12 шкільних лісництв, в яких навчаються більш як 300 школярів середньої та старшої ланки. Примітно, що частина дітей, які навчаються у шкільних лісництвах, згодом пов’язують своє професійне життя з лісівничою та природоохоронною діяльністю.

Відеопрезентація учнівського лісництва Смілянського держлісгоспу

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *