Впала та не могла підвестися: поліцейський допоміг 96-річній бабусі, яка замерзала у власному будинку

поліція_resizeУчора до поліцейського офіцера громади Зорівської громади Анатолія Стадника зателефонували місцеві жителі. Вони повідомили, що вже кілька днів не бачили найстаршої жительки села Вершина Згарська. У будинку 96-річної пенсіонерки не горіло світло й надвір вона не виходила.

Майор поліції швидко прибув за вказаною адресою. Він оглянув територію подвір’я та будинок, двері до помешкання були замкнені із середини. Крізь вікно поліцейський побачив жінку, яка лежала долілиць на підлозі.

Зволікати не було часу, оскільки незрозуміло, що трапилось із бабусею. Отож, правоохоронець прийняв рішення екстрено відчинити вхідні двері.

“Я побачив літню жінку, яка лежала на підлозі у притомному стані та не могла самостійно підвестися. Вона впала між ліжком та грубою. Бабуся була знесиленою, та ще й тривалий час пролежала у холодній хаті”, – розповідає поліцейський офіцер громади Анатолій Стадник.

Правоохоронець підвів жінку на ліжко і негайно повідомив про ситуацію медиків, та бабуся відмовилась від госпіталізації. Тоді він зателефонував до працівників соціальної служби й вже разом з ними надавав необхідну допомогу найстаршій жительці села, інформують у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *