Волонтерство та співпраця смілян – на міжнародному рівні

wolon1Громадське формування “Смілянська самооборона. Січ” із 2014 року займається волонтерською роботою, підтримуючи військових, які боронять українські землі, відстоюють суверенітет і цілісність нашої держави.

Волонтери активно співпрацюють зі смілянськими підприємствами, організаціями і навчальними закладами, у тому числі з гімназією імені В.Т.Сенатора. Серед спільних справ – благодійні акції, уроки мужності, патріотичні флешмоби і челенджі на підтримку захисників України, доправлення на передову гуманітарних вантажів.

Із моменту повномасштабного вторгнення російських військ в Україну волонтерська робота посилилася і вийшла на міжнародний рівень. Нашій державі активно допомагають країни Євросоюзу, які приймають у себе біженців, запроваджують санкції, формують гуманітарні ешелони з продуктами, медикаментами, речами першої необхідності.

Нещодавно члени смілянської самооборони налагодили волонтерську співпрацю з кількома підприємствами, організаціями і навчальними закладами дружньої до України Польщі.

Волонтери не лише отримали більше двох тон вантажу, а й отримали моральну підтримку друзів-поляків. Навчальні заклади містечок Самсечно і Сіценко, що в Куявському воєводстві, виявили бажання ініціювати з подальшою реалізацією спільних проєктів зі смілянськими школами для укріплення міжнародних зв’язків та збагачення національних культур. Смілянська гімназія готова до співпраці і вдячна ГО “Смілянська самооборона. Січ” за посередництво.

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.