Волонтерство не має віку

З першого дня війни ветеранський колектив Сміли активно допомагає державі та Збройним Силам України наближати нашу перемогу.

Люди поважного віку стають поряд із значно молодшими і роблять свій посильний внесок у наближення Перемоги, говорить голова ради ветеранів війни та праці Микола Трохимович Якушенко і ставить за приклад Анну Іллівну Жиляєву (на знімку), яка активно долучилася до волонтерського руху.

– На початку війни почула по місцевому телебаченню, що потрібні волонтери для виготовлення маскувальних сіток. Хоча мені 73 роки, вирішила, що піду і допоможу, – розповіла Анна Іллівна.

– Скільки йде війна, стільки й працюю – підготовляю стрічки для сіток та «кікімор» та інше.

Робота нелегка, розповідає жінка, і руки часом боліли, і ножиці на пальцях натирають мозолі, але це не страшно, головне результат – допомогти нашим захисникам.

– У нас колектив такий гарний, дружний. Наша керівниця – енергійна, активна Наталія Василівна усіх згуртувала, дає чіткі завдання, поради. Все робимо як годиться. Працюємо злагоджено. Багато приходить людей, які приїхали у Смілу з Херсона, Слов’янська, Харкова, Донецької, Луганської, Харківської та інших областей та міст. Вони постраждали від війни, втратили житло, нам розповідають про все, плачуть. Ми їх підтримуємо добрим словом, заспокоюємо, надаємо гуманітарну допомогу, допомагаємо знайти і підібрати потрібні їм речі.

Анна Іллівна старається бути максимально корисною, допомагає всім, чим може. Впевнено каже, що у волонтерському русі буде стільки, скільки матиме сил і скільки треба, щоб допомогти нашій армії.

– Я пишаюся тим, що живу у Смілі, що тут отримала освіту і працювала на кількох підприємствах і установах. Починала трудову діяльність на молочноконсервному заводі, потім працювала в державних органах, управлінні праці та соціального захисту населення. Моєю працею були задоволені.

Трудовий стаж Анни Іллівни Жиляєвої 55 років. З цього року вона вже не працює, але активно займається волонтерською діяльністю.

Микола Трохимович Якушенко з вдячністю говорить про всіх ветеранів, які нині у волонтерському строю:

– Дякуючи небайдужим ветеранам, ми всі разом дійдемо до святої Перемоги. Жінкам непосидючим, сумлінним і працьовитим нашим волонтеркам, які працюють поряд з Анною Іллівною, бажаю, щоб вони разом з усіма людьми доброї волі зустріли Перемогу.

Анна Іллівна продовжує думку:

– Миру, миру всім, нашій державі, Перемоги! І хай всі наші воїни-захисники повертаються живими.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.