Смілянин Володимир Висоцький: «…Я просто виконував свій громадянський обов’язок…»

володимир висоцькийУчні Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів продовжують працювати над новим проектом «Вони захищали Батьківщину», присвяченим випускникам смілянських професійно-технічних закладів, які захищали чи й зараз захищають східні кордони України.Його ім’я мало кому відоме в Смілі, а от педагогічні працівники Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів добре знають Володимира, тому що він три роки навчався в училищі, випускник 2006 року.Народився Володимир 24 липня 1986 року в м. Сміла. Після закінчення 9 класу вступив до ЦПППРК. Навчався за професіями «слюсар-ремонтник; електро- газозварник». Майстром виробничого навчання у Володимира був досвідчений педагог і мудрий наставник молоді Анатолій Харитонович Трохименко. Напевно, це і вплинуло на рішення Володимира продовжити після училища навчання і стати майстром виробничого навчання. «Його батьківська турбота і «золоті руки» допомогли мені знайти себе, свій шлях у житті», – згадує Володимир свого майстра. 

Володимир Висоцький закінчив Харківський індустріально-педагогічний технікум і отримав кваліфікацію: «технік-технолог; майстер виробничого навчання». Свій трудовий шлях почав 1 вересня 2009 року в рідному навчальному закладі. Навчав учнів і сам навчався, а допомагали йому в цьому досвідчені колеги.

В мирні трудові будні Володимира несподівано ввірвалася війна на сході України.

Чи міг знати 25-річний Володимир Висоцький, що, відслуживши строкову службу, через три роки він знову зі зброєю в руках стане на захист Батьківщини і що в числі перших мобілізованих земляків-смілян буде його колишній учень – Руслан Чубатенко, якому не судилося повернутися додому живим? Напевно, не знав. Одна війна, а долі різні…

Більше читайте у газеті «СМІЛА» від 7 лютого.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *