Володимир Косодрига: «Подавати воду смілянам цілодобово вигідніше ніж по годинам»

Начальник комунального підприємства «ВодГео» Володимир Косодрига заступників міського голови, депутатів та очільник житлово-комунального господарства на презентацію нового обладнання, яке встановили у водопостачальній організації та звітувати про результати роботи.

Так, зокрема, представники міської влади побували на підкачувальній насосній станції по вулиці Героїв Небесної сотні, де нещодавно встановили нове обладнання.

Це перша із ПНС, яку модернізували автоматичними приладами контролю, тепер є можливість дистанційно знімати показники використаної електроенергії при подачі води у житлові будинки і тиск у мережі. При цьому мешканцям будинків, які під’єднані до даної станції, вода подається цілодобово. За словами керівника «ВодГео» це навіть вигідніше ніж обмеження води по годинам. Для повної модернізації підприємству потрібно близько 1,5 млн. гривень, які, можливо, виділять із бюджету, сподіваються у «ВодГео». Витрачені на модернізацію гроші окупляться менш ніж за 4 роки, зазначає начальник технічного відділу Сергій Гирич. Такі заходи з часом не лише економитимуть підприємству кошти, але й сприятимуть тому, щоб тариф на воду зменшився.

Більше читайте у ювілейному випуску газети “Сміла” від 13 квітня

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *