«ВОЇНИ ДУХУ» – це унікальна розповідь про крайні дні, години, хвилини героїчної оборони донецького аеропорту

banner_FB2«ВОЇНИ ДУХУ» – це унікальна розповідь про крайні дні, години, хвилини героїчної оборони донецького аеропорту та виборювання метеостанції. Всього два роки тому в середині січня 2015 року новинні стрічки сповістили моторошні факти – газова атака, перший, другий підриви ворогом нового терміналу… А як же кіборги? Невже символ стійкості та незламності загинув під руїнами ДАПу? – Мільйони українців переживали цю трагедію, як свою особисту.

Фільм «ВОЇНИ ДУХУ», розказаний вустами воїнів, які вижили в епіцентрі вибуху, рятували побратимів, закривали очі загиблим братам, побували у катівні полону, повернулися і живуть серед нас. Черкащина народжує величних і сильних людей. Дуже багато захисників аеропорту саме з Черкащини.
Фільм – душевний та життєстверджуючий, озвучений музикою українських виконавців Орестом Лютим та Katya Chilly Group. Максим Лушпіган – звукорежисер фільму, саунд-дизайнер, керівник музичної майстерні «Асанті сана»; Микола Мельник – перекладач стрічки англійською мовою; Юрій Підлісевич – інженер монтажу та Анна Мартиненко – наші черкащанини! Картинена створена двома незалежними авторками, Тетяною Кулаковською та Анною Мартиненко, з мудрістю та силою українського жіноцтва.
«ВОЇНИ ДУХУ» – взірець, як залишатись людяними і незламними у доленосній ситуації. Хронометраж фільму 48 хвилин. Без вікових обмежень. Дивитися треба.
Прес-служба ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *