Розвідує, рятує, попереджає, вбиває ворога. Все, що повинна робити людина, ризикуючи життям, робить безпілотний апарат, зберігаючи життя воїнам. Так говорять оборонці про DJI Mavic 3T. Тому і замовляють саме цю модель, звертаючись до смілян.
Так черговий пристрій передано днями від громади смілянину, військовому з позивним “Грей”. Він служить в 44 бригаді, 64 батальйону, який нині боронить Україну на Авдіївському напрямку.
Квадрокоптер – важлива річ для пошуку поранених та виявлення ворога.
Mavic 3T було закуплено за програмою Смілянської міської територіальної громади «Підтримки ЗСУ на 2023-2025 рр.»
Залишити відповідь