Вогнеборці та поліціянти закликають жителів не провокувати пожежі

Із метою попередження пожеж у природних екосистемах фахівці ДСНС, представник поліції та член добровільної пожежної дружини Березняківської громади провели спільну профілактичну роботу серед громадян в населених пунктах громади.

Під час заходу рятувальники закликали громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху рослинність та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не кидати недопалки та сірники на суху трав’янисту підстилку.

Поліцейський офіцер громади наголосив на суворому дотриманні заходів безпеки під час перебування на природі, а також попередив про адміністративну відповідальність. Довели і розмір штрафу за самовільне випалювання сухої рослинності – від 3060 до 6120 грн.

Разом з тим, рятувальники попереджали та інформували про заборону відвідування лісів допоки в країні триває війна. Довели інформацію, що за порушення громадянами правил пожежної безпеки в лісі можна сплатити штраф – від 1530 до 4590 грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.