Водіїв закликають не користуватися засобами зв’язку під час керування транспортом

У патрульній поліції Черкаської області нагадують, користування мобільними телефонами або іншими приладами зв’язку під час руху транспортного засобу — це перш за все небезпека для вас та ваших пасажирів. Такі дії можуть призвести до дорожньо-транспортної пригоди.

Використання засобів зв’язку дозволяється за допомогою спеціальної гарнітури, що дає змогу не відволікатися від керування транспортним засобом.

Згідно з п. 2.9 (д) правил дорожнього руху, під час руху транспортного засобу водію забороняється користуватися засобами зв’язку, тримаючи їх у руці (за винятком водіїв оперативних транспортних засобів під час виконання ними невідкладного службового завдання).

За порушення передбачена адміністративна відповідальність за ч. 2 ст. 122 (Користування під час руху транспортного засобу засобами зв’язку, необладнаними технічними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук) КУпАП, – штраф 510 гривень.

Окрім того, водіїв просять пам’ятати: нехтуючи правилами ПДР, ви наражаєте на небезпеку не лише себе, а й оточуючих людей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.