Водій сів за кермо у стані сп’яніння та ще й без прав

Сьогодні, близько 4-ї години, патрулюючи Черкаси, патрульні зупинили автомобіль Mercedes-Benz за порушення водієм комендантської години.

Спілкуючись із керманичем автомобіля Mercedes, поліцейські виявили в останнього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою приладу Драгер, на що керманич погодився. Результат — 1.50 проміле.

Інспектори встановили, що у водія відсутній чинний поліс обов’язкового страхування цивільно правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. А також, що чоловік вже позбавлений права керування та притягався до відповідальності за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) КУпАП.

На водія автомобіля Mercedes, інспектори склали ряд адміністративних матеріалів, а саме:
✅протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння);
✅постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування особою, яка не має при собі обов’язкового поліса страхування цивільно правової відповідальності власників наземних транспортних засобів);
✅ постанову за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою позбавленою права керування вчинене повторно протягом року) КУпАП.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.