Вміє пропустити через себе кожну проблему дитини

1 Вчитель повинен уміти пропустити через себе кожну проблему дитини, зрозуміти її душу. Це – про вчителя Смілянського природничо-математичного ліцею Раїсу Володимирівну Осадчу. Вона — учитель математики за покликанням; її не можна уявити собі ніяким іншим учителем, а тільки математиком. Викладає свій улюблений предмет у класах поглибленого вивчення предмета. Майстер своєї справи – досконало володіє сучасною методикою навчання, виважено і розумно застосовує комп’ютерну техніку та програмне забезпечення на уроках та в позаурочній роботі з учнями. Вона філігранно враховує особливості кожного ліцеїста, його реальні навчальні можливості, стимулює позитивне ставлення юних математиків до навчально – пізнавальної діяльності.
Раїса Володимирівна – цікавий, енергійний, відкритий, розуміючий учнів та з почуттям гумору вчитель, який з легкістю зацікавлює дітей своїм предметом і робить усе для того, щоб, ідучи з уроку, вони винесли з собою до ста відсотків знань. Вона виховує зі своїх учнів відповідальних людей, здатних вижити у нашому багатогранному світі і запалити в ньому свою незгасну зірку.
Гасло Раїси Володимирівни – навчати і навчатися. Вона вчить своїх учнів навчатися на помилках, спираючись на знання і сподіваючись на успіх. Учні кажуть про Раїсу Володимирівну, що вона вміє все: і вдало пожартувати, і підбадьорити напередодні контрольної, і зрозуміло пояснити складну тему. Вона, здається, розповсюджує світлу енергію, доброту, тепло. Коли пояснює учням нову тему, обов’язково розповідає з гумором, що допомагає краще запам’ятати матеріал. У кожній дитині вона бачить насамперед людину, а потім – учня. Великої уваги Раїса Володимирівна надає роботі з обдарованими дітьми: готує своїх вихованців до участі у предметних олімпіадах, конкурсах. Її учні є постійними призерами та переможцями міського та обласного етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та активними учасниками Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», мультитесту з математики Львівського інституту розвитку шкільної освіти, конкурсів захистів Малої академії наук. За час роботи у ліцеї підготувала у період з 2009 по 2015 рік 19 переможців міських та 5 переможці обласних олімпіад з математики, три переможці обласного етапу конкурсу-захисту МАН та одного переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.
Учні, які навчалися у Раїси Володимирівни, завжди успішні у математичній галузі знань. Досить лиш сказати, що у різні роки шість її учнів отримали найвищий бал «200» за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.
Ось такий самовідданий учитель працює у ліцеї. Саме у такого вчителя мріють навчатися ті, хто любить математику та захоплюється нею.

Заступник директора
з навчально-виховної роботи А.С. Бурсевич

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *