Власників та орендарів землі закликають перевірити відомості про свої ділянки

земляСмілянське міськрайонне управління Держгеокадастру звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на необхідність внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру (ДЗК).

Реєстрація земельних ділянок у ДЗК гарантує захист державою суб’єктів права власності й господарювання, створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

Насамперед, це стосується земельних ділянок, право власності (користування) на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене державними актами (договорами оренди), які не мають кадастрового номера.

Якщо ж відомості про земельну ділянку не внесені до ДЗК, то таку ділянку неможливо продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснити поділ або об’єднати, здати в оренду тощо.

Тож, у разі наявності державних актів на право власності на землю власникам потрібно звернутися до розробників документації із землеустрою, тобто юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та відповідають за якість робіт із землеустрою. Розробник документації від імені замовника вносить відомості до ДЗК.

Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України, є відкритими та опубліковані в мережі інтернет на веб-сторінці Публічна кадастрова карта (https://newmap.land.gov.ua).

Для отримання детальної інформації звертайтеся до Смілянського управління Держгеокадастру за телефоном (04733) 2-41-67.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *