Власникам знесених будинків виплатять грошове відшкодування

Минув місяць, як Гречківка постраждала від ракетного удару росіян. З першого дня трагедії у Смілі докладають максимум зусиль, щоб допомогти людям з постраждалої частини мікрорайону.

Днями міський голова Сергій Ананко вчергове приїхав на вулицю Левенця. Поспілкувався із бригадою монтажників від благодійного фонду GEM. Вони вже завершили установку другої партії вікон у оселях гречківчан. На вихідних очікується чергова поставка віконних блоків. Всі люди задоволені і якістю цих конструкцій, і оперативністю їх встановлення.

– Така допомога від благодійників – безцінна! – зазначив очільник міста.

На постійному зв’язку і з власниками домоволодінь, які наразі вже знесені. Під час діалогу всі вони погодились на грошове відшкодування за втрачене житло. В березні їм заплановано виплатити по 2 млн грн. Кожен із них вже сам вирішить: чи будуватись знову, чи купити готовий будинок.

Також, очільник Сміли подкував за постійну підтримку та координацію начальнику Черкаської ОВА Ігорю Табурцю, начальнику Черкаської РВА Валерії Бандурко, керівнику обласної організації Червоного Хреста України Юлії Холодній.

Попереду ще багато роботи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.