Власність громадянина РФ на суму понад 17 млн грн передано до АРМА

армаПридніпровським районним судом м. Черкаси власність громадянина країни-агресора передано в Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Так, Черкаською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України.

Встановлено, що на території Черкаської області здійснюють господарську діяльність ряд підприємств, власником яких є громадянин російської федерації.

Вказана особа є одноособовим власником одного підприємства із статутним фондом 16,5 млн грн та має частки ще у двох українських підприємствах, володіючи їхніми фондами на суму майже 890 тис. грн.

Ці українські підприємства упродовж 2016-2021 років активно співпрацювали із суб’єктами господарювання на території країни-агресора та здійснювали перекази підприємствам, розташованим на території росії, власником яких є та сама особа.

За даними слідства ці російські підприємства виконують замовлення для оборонпрому російської федерації з вироблення зброї, її частин та боєприпасів до неї.

Ухвалою суду задоволено клопотання процесуального керівника та арештовані у ході розслідування корпоративні права, які належить громадянину країни-агресора, передано до АРМА, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.