Вклоняємося тим, хто захищає рідну, вільну Україну

image-4 Саме ці слова стали епіграфом літературно – музичної композиції «Повертайся живим», яку напередодні Дня Збройних Сил України підготував та провів учком нашої школи разом з викладачем предмету «Захист Вітчизни» Цибком О.Л. Цього дня завітали до шкільної родини почесні гості, учасники АТО: капітан Збройних Сил України Сергій Лимар, бійці Віталій Буряченко та Петро Топчій. Усі присутні мали можливість прослідкувати історію створення війська українського від запорізьких козаків, січових стрільців до сучасності.

Чому в 21 столітті, в центрі Європи, ллється кров, гинуть кращі сини народу українського? Хто відповість за зруйноване військо вже за часів незалежності України? Саме на ці питання учні школи мали нагоду отримати відповідь не з газет, журналів та телебачення, а з вуст тих, хто після своєї святої місії – захисту рідної країни – повернувся до мирного життя. Щирі, відверті бесіди з учнями, квіти, фото напам’ять…
На запитання учнів, як треба готуватися до служби в армії, бойовий офіцер Сергій Лимар відповів: «Треба просто любити свою Україну!».
Українська армія може пишатися своєю історією, своїми традиціями, бо ніколи наші війська не посягали на чужі території, ніколи не були агресорами. Тільки той народ, який на вівтар боротьби за свою волю і державну незалежність приніс у жертву найкращих своїх синів, цвіт нації, достойний бути вільним. І ми будемо вільними. Ми свято віримо в це.

Лариса Третяк,
заступник директора з навчально – виховної роботи
Смілянської ЗОШ №13

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *