Вклонімося героям!

zzzzzzfffffffff20 лютого вся Україна вшановує подвиг учасників Революції Гідності та увічнює пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Героїчна сотня, зробивши перший крок в боротьбі за свободу і гідність кожного із нас, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-охоронцями на небі. Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

У цей пам’ятний день низько вклоняємося героям Небесної Сотні та всім полеглим героям, які загинули на Сході України, адже вони йшли до спільної мети. Їх подвиг є неоціненним. Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет ще продовжується. Та будь-яка подія має початок і має кінець. Ми повинні свято вірити, що на нашу українську землю скоро прийде мир, бо такий народ, як наш – добрий, щирий, відвертий, заслуговує на мир, злагоду та процвітання.

Хай світла пам`ять про Героїв Небесної Сотні і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – миру і добробуту України. Будуймо таку державу, в якій українці будуть господарями своєї землі, в якій будуть забезпечені права і свободи людини. Бажаю всім міцного здоров`я, миру і добра, єдності і братерства, віри в щасливе майбутнє нашої України!

Слава Україні! Героям слава!
З повагою секретар міської ради Віктор Федоренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.