Вкладники збанкрутілих банків можуть отримати відшкодування в кілька кліків

Тепер отримати гарантоване відшкодування за вкладами в банках, що збанкрутували, можна в кілька кліків у Дії.

Нову послугу Повернення вкладів презентували Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Світлана Рекрут під час спільного брифінгу.

Послуга Повернення вкладів у Дії дає змогу вкладнику банку, що збанкрутував, отримати відшкодування на наявну або відкрити нову картку єПідтримка в одному з банків-агентів Фонду гарантування.

«Сьогодні кожен вкладник збанкрутілого банку має три опції, як отримати кошти від Фонду гарантування. Перша — прийти до найближчого відділення вибраного банку-агента. Друга — скористатися інструментом дистанційних онлайн-виплат, який пропонують своїм клієнтам п’ять наших банків-агентів. А відтепер ще є й третя опція — подати заяву та отримати відшкодування в кілька кліків через послугу Повернення вкладів у застосунку Дія», — сказала Світлана Рекрут, директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів.

Щоб отримати послугу в Дії:

  • авторизуйтеся в застосунку
  • відкрийте розділ Послуги — Повернення вкладів
  • виберіть збанкрутілий банк, у якому мали рахунок. Якщо тримали кошти в декількох банках, заяви подаються окремо
  • виберіть картку єПідтримка, на яку надійдуть кошти. Рахунок має бути в банку-агенті, який є учасником послуги та партнером Фонду. Або ж одразу в застосунку можна відкрити в кілька кліків нову картку єПідтримка одного з банків-агентів Фонду — Universal Bank/monobank, ПриватБанк, Укргазбанк, ПУМБ та Ідея Банк
  • уточніть контактні дані для звʼязку
  • перевірте заяву, там же побачите суму, доступну до виплати
    підпишіть заяву Дія.Підписом
  • Це все. Заява одразу надсилається в банк. Її опрацювання перерахування коштів – до трьох робочих днів.

Послугою вже можуть скористатися вкладники 34 банків, що збанкрутували. Зокрема, вкладники АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК», виплати яким почалися 29 вересня.

За інформацією офіційного сайту Черкаської ОВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.