Визначили переможців конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами»

У міському етапі обласного конкурсу юних поетів Черкащини «Тарасовими шляхами», що відбувся в лютому, визначили переможців.
Ними стали у віковій категорії 7-11 років: І місце – Даяна Борисюк (школа №11), ІІ місце – Юлія Литвин (школа №3 – колегіум), ІІІ місце розділили Данило Маринич (школа №2) та Ганна Скорик (школа №3 – колегіум);
у віковій категорії 12 – 14 років: І місце – Марія Пономаренко (гімназія ім.В.Т.Сенатора), ІІ місце – Вероніка Горицька (школа №1), ІІІ місце розділили Вероніка Анісічкіна (школа №13) та Ксенія Должикова (школа №1);
у віковій категорії 15-17 років: І місце – Євгенія Бритик (школа №1), ІІ місце – Галина Мисник (спеціалізована школа №5), ІІІ місце розділили Денис Прядко (школа №2) та Юрій Коцуконь (Смілянський технікум харчових технологій НУХТ).
Журі відмітило високу активність та зацікавленість творчо обдарованої молоді щодо участі у конкурсі, а також різноплановість тематики наданих на конкурс творів, зокрема патріотичного спрямування та актуальної на сьогодні тему війни і миру. Кожна з робіт юних поетів сприймалася як маленький шедевр, який випромінював тепло і щирість дитячої душі, передавав неповторність світосприйняття, почуття прекрасного й навіть філософські роздуми.
Переможці міського конкурсу будуть нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками, а їх роботи направлені до журі обласного конкурсу. Чекатимемо на нові перемоги. Успіхів вам, дорогі діти!

Наталія Маслюк

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *