Визначено переможців конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами»

Доброю традицією стало проведення щороку у березні міського конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами», метою якого є виявлення та розкриття літературних здібностей та обдарувань підростаючого покоління, підтримка творчо обдарованої молоді, вшанування пам’яті Великого Кобзаря, популяризація його творчої спадщини та утвердження духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, патріотичне виховання підростаючого покоління.

Цього року в конкурсі юних поетів «Тарасовими шляхами» взяли участь 33 учні шкіл №№ 1,2,5, 10, 11, 13, школи № 3-колегіуму, гімназії ім.В.Т.Сенатора, природничо-математичного ліцею.

Нещодавно журі конкурсу, ознайомившись з усіма творчими роботами, а їх надійшло на конкурс 74, визначили його переможців.

Ними стали: у віковій категорії 7-10 років – І місце – Катерина Марунич (школа №1, творчий керівник Тетяна Миколаївна Скубенко), ІІ місце – Анжеліка Ковіта (школа №11, творчий керівник Наталія Віталіївна Третяк), ІІІ місце – Давід Черняк (гімназія ім.В.Т.Сенатора, творчий керівник Ірина Віталіївна Мендусь);

у віковій категорії 11 – 14 років: І місце – Юлія Литвин (школа №3 – колегіум, творчий керівник Жанна Володимирівна Шевченко), ІІ місце – Вероніка Горицька (школа №1, творчий керівник Тетяна Миколаївна Скубенко), ІІІ місце – Марія Шевчук (школа №1, творчий керівник Тетяна Миколаївна Скубенко);

у віковій категорії 15-18 років: І місце – Вікторія Тищенко (школа №1, творчий керівник Тетяна Миколаївна Скубенко); ІІ місце – Марія Пономаренко (гімназія ім.В.Т.Сенатора, творчий керівник Алла Василівна Щербакова), ІІІ місце – Альона Гурняк (школа №10, творчий керівник Лариса Вікторівна Сорокіна).

Журі відмітило високу активність та зацікавленість творчо обдарованої молоді щодо участі у конкурсі, а також різноплановість тематики наданих на конкурс творів, зокрема патріотичного спрямування та актуальної на сьогодні теми війни і миру. Кожна з робіт юних поетів сприймалася як маленький шедевр, який випромінював тепло і щирість дитячої душі, передавав неповторність світосприйняття, почуття прекрасного, філософські роздуми та переживання за долю України, біль за полеглими у війні на сході країни воїнами-героями та прагнення миру.

Переможці міського конкурсу будуть нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту й пам’ятними подарунками, а їх роботи висвітлені на офіційному сайті Смілянської міської ради у рубриці «Молодь та спорт». Тож, вітаємо юних поетів і бажаємо нових творчих успіхів!

Наталія Маслюк,

начальник відділу молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *