Визначено кращих державних службовців Смілянської районної державної адміністрації

В Смілянській районній державній адміністрації у березні-квітні цього року, традиційно, проведений I тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців. У Конкурсі взяли участь 8 державних службовців районної державної адміністрації: 3 – в номінації «Кращий керівник» і 5 – в номінації «Кращий спеціаліст».

Конкурс проходив у три етапи. У ході першого етапу учасники відповідали на тестові завдання в частині знання Конституції України, законодавства про державну службу, завдань, які стосуються функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця. Під час другого етапу – виконали завдання щодо складання ділового документу. У ході проведення третього етапу Конкурсу учасники проявили знання з володіння персональним комп’ютером.

За підсумками I туру Конкурсу в номінації “Кращий керівник” переможцем стала Горобець Світлана Василівна, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, в номінації “Кращий спеціаліст” перемогу здобула головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Ксенженко Олена Анатоліївна.

Переможці і лауреати I туру Конкурсу відзначені дипломами голови районної державної адміністрації. Переможці будуть направлені для представлення Смілянського району в обласному II турі Конкурсу.

Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *