Вивчаємо історію української армії

readmsgНапередодні свята Збройних Сил України завідувач бібліотекою Олена Плотнікова підготувала книжкову виставку «Славне військо Українське», провела для маленьких читачів ерудит – вікторину «Знаймо своє коріння!».
Для учнів 5-11 класів педагог – організатор Лариса Лебединська влаштувала історичне турне «Минуле та сьогодення Українського війська». Творчі групи з учнів 8-11 класів підготували презентації, де було показано, як історично змінювалася Українська армія та які риси характеру залишилися незмінними в образі українського воїна – захисника з часів Київської Русі до сьогодення. Творча група учнів 10 класу зібрали змістовний та цікавий матеріал про воїнів – земляків, учасників АТО. Кожний історичний блок завершувався піснею у виконанні співочого гурту «Диво». Так були виконані пісні «Київська Русь» (солістка Маша Романенко, 9-А клас), «Ой, попід горою…», «Ой, у лузі червона калина…», «Ти повертайся!», «Ах, война» (солістка Аня Корнійчук, 7-А), «Заспіваймо пісню про Україну!».
На захід були запрошені атаман Смілянської козацької сотні Віктор Шевчук та учасник бойових дій в зоні АТО Олег Яшаров. В своїх виступах гості акцентували увагу учнів на виховання в собі, в першу чергу, почуття обов’язку, як головного кроку до виховання почуття патріотизму. Атмосфера зустрічі не залишила байдужими учасників та гостей.
Завідувач бібліотекою
спеціалізованої школи № 5
Олена Плотнікова

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *