Вітаємо чемпіона з регбі!

P4170399 Студент 3 –го курсу СТХТ НУХТ групи МЕХ 12 Богдан Куліш 4 квітня став чемпіоном Європи з регбі-15 серед юнаків 1997-1998 року народження. Більше 5 років Богдан займається регбі. Це були роки наполегливих тренувань, які крок за кроком наближали вирішальну перемогу.
Команда, у якій Богдан виступав захисником, грала на полях Донецька, Кривого Рогу, Львову, Одеси. Як перспективний спортсмен, Куліш Богдан у 2013 році був запрошений до складу команди Ірпіня.
І вже 1 жовтня 2014 року у складі цього регбійного клубу стає чемпіоном України з регбі-15 серед юнаків 1997 -1998 року народження, що проходив у м. Хмельницький. Відразу після змагань, разом з 78 претендентами, запрошується на тренувальний збір у м.Одеса для визначення основного складу до команди України.
Успішно пройшов випробування і здобув місце в основному складі.
Вже з 27 березня по 4 квітня взяв участь у чемпіонаті Європи з РЕГБІ u 18, що проходив у м. Тулуза (Франція). Команда розпочала з перемоги над збірною Сербії з рахунком 28:3 і вийшла у півфінал.Найважчим випробуванням стала гра зі збірною Чехії. Програючи перший тайм з рахунком 0:17 наші юнаки проявили волю до перемоги і у другому таймі отримали переможний рахунок 19:17, що дало можливість грати у фіналі зі збірною Литви. Успішно розпочалася гра для Богдана – він відкрив рахунок.
В результаті команда України здобула переконливу перемогу з рахунком 48:3 і стала чемпіоном Європи в дивізіоні В,що дало можливість перейти в дивізіон А.
Богдан, як і всі члени команди, нагороджений золотою медаллю та кубком.
Вітаємо Богдана з черговою перемогою та бажаємо подальших успіхів!
Олена Демченко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *