Вітання з ювілеєм

img_20191129_11285729 листопада представники міської влади на чолі із заступником міського голови Павлом Кондратенком та головою міської ради ветеранів війни та праці Миколою Якушенком привітали з ювілеєм ветерана праці залізничного транспорту – Надію Єгорівну Анохіну.

Зустрічаючи своє 70-річчя, Надія Єгорівна знаходиться у постійному творчому пошуку, заряджає своєю позитивною енергією та невгамонністю своїх друзів та колег.

Ювілярка пропрацювала 27 років у Шевченківській дирекції залізничних перевезень, загалом трудовий стаж складає більше 40 років.

Вже четвертий рік Надія Єгорівна очолює Університет Дорослих Людей (УДЛ) 50+ станції імені Тараса Шевченка. Неодноразово слухачі Університету на чолі з Надією Анохіною доводили і доводять, що старіти їм ніколи, адже вони завжди активні, сповнені позитиву та творчості. 

У переддень Міжнародного Дня людей з інвалідністю слухачі універститету створили чудове Дерево життя, яке буде подаровано виховнцям Центру реабілітації “Барвінок”, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *