Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

1417949479_b4593Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування. Це свято суспільства, в основі якого – самоврядна громада. Сьогодні громади хочуть жити по-новому і мати більше можливостей. Такі змін є необхідними для розбудови демократичного суспільства. Місцеве самоврядування – найбільш ефективна форма народовладдя, це головний напрям розбудови правової держави, запорука збереження миру. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації інтересів суспільства і громадян, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процессах.
Хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю. Ми з вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей. Ми разом, долаючи труднощі, набуваємо цінного досвіду та вирішуємо питання повсякденного життя жителів нашого міста, намагаємося його покращити. Адже заможні громади – це запорука процвітаючої єдиної України.
Бажаю нашій смілянській громаді бути успішною та ефективною, а працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам міської ради – завжди діяти в інтересах людей. Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю. Бажаю усім міцного здоров’я, миру і добра, злагоди і щастя, успіхів у подальшому зміцненні місцевого самоврядування як запоруки утвердження свободи, незалежності, демократії і процвітання нашої Сміли і України!

З повагою, секретар міської ради                                 Віктор Федоренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *