Вітання від секретаря міської ради Віктора Федоренка з нагоди Дня захисника України

222222Дорогі сміляни, вітаю вас з Днем захисника України!

14 жовтня для всіх є особливим днем, він поєднує в собі великі свята – Покрови Пресвятої Богородиці, українського козацтва та всіх захисників України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків. Є чимало свідчень того, як Богородиця боронила українців та козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво було й донині залишається справжнім захисником рідної України, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій нашої вітчизни.

Відзначаючи цей день, вклонімося усім, хто сьогодні боронить честь і свободу рідної землі, хто у зоні бойових дій захищає наш народ від окупантів, хто зміцнює обороноздатність країни, вклонімося тисячам воїнів, які загинули в битвах за волю та незалежність України. Ми пишаємось нашими захисниками, адже вони відважні, надійні, мужні воїни, віддані патріоти, які сповідують основні людські цінності – честь, гідність, свобода, віра.

З нагоди свята бажаю усім міцного козацького здоров`я, родинного затишку і благополуччя, невичерпної енергії, завзяття і сили, віри і надії, любові і щастя. Нехай у цей святий день благодаттю й любов’ю сповняться наші серця. Просимо у Божої Матері миру, добра і заступництва для наших бійців на Сході. Нехай покров Пресвятої Богородиці оберігає усіх нас та нашу Україну.

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *